Gokarty

Gokarty SENIOR JUNIOR TANDEM
1 przejazd 8 minut 49zł 49zł 75zł
SKW Starter 2x 8 min (zawiera kominiarkę i kartę kierowcy)

109zł

109zł 149zł
Karta kierowcy

12zł

12zł 12zł
Kominiarka

12zł

12zł 12zł
Wtorkowa promocja SENIOR 2x8min 83zł
Środowa promocja JUNIOR 2x8min 83zł

Pitbikes

Pitbikes Wynajem Własny
Jazda 55 minut 185zł 55zł

Szafa do ozonowania odzieży

Czas Cena
10 minut 15zł
20 minut 25zł
30 minut 35zł
40 minut 45zł

Karnety

Gokarty

Rodzaj Moc Cena
5 przejazdów JUNIOR
SENIOR
TANDEM
229zł
229zł
355zł
10 przejazdów JUNIOR
SENIOR
435zł
435zł
15 przejazdów JUNIOR
SENIOR
620zł
620zł
20 przejazdów JUNIOR
SENIOR
785zł
785zł
50 przejazdów JUNIOR
SENIOR
1715zł
1715zł

Pitbikes

Rodzaj Cena
5 wejść (wynajem Pitbike) 870zł
10 wejść (własny Pitbike) 440zł

Wynajem toru na wyłączność

Gokarty

Czas wynajmu od poniedziałku do czwartku od piątku do niedzieli
30 minut 99zł 109zł
60 minut 195zł 209zł
TANDEM 30 minut 165zł 165zł
TANDEM 60 minut 305zł 305zł

należy wynająć minimum 5 gokartów

Pitbikes

Czas wynajmu od poniedziałku do czwartku od piątku do niedzieli
60 minut 700zł 750zł
W cenie wynajmu możliwość wprowadzenia dowolnej liczby własnych pitbikes
Wypożyczenie pitbike do wynajęcia toru na wyłączność 55zł/szt 55zł/szt

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem SKW Racing Park. Znajdziesz tu niezbędne informacje dotyczące wynajmu gokartów oraz pitbike’ów w Skawinie. Nasz tor gokartowy oferuje liczne udogodnienia. Umożliwiamy m.in. korzystanie na torach z własnych pitbike’ów, dzięki czemu będziesz płacić tylko za przejazdy, a nie za wynajem pojazdów. Osoby nieposiadające własnych motocykli również nie będą zawiedzione. Przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę i gwarantujemy, że na torze kartingowym obok Krakowa znajdą się pojazdy zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i również dla osób dorosłych. 

Czym jest tor gokartowy?

Nasz Racing Park to nic innego jak asfaltowy tor dostosowany do uprawiania kartingu. Osoby odwiedzające nas mogą testować najnowsze gokarty oraz pitbike, a także ścigać się ze znajomymi i pobijać rekordy. Wszystko to zaledwie 20 minut od Krakowa. Warto podkreślić, że tor gokartowy w Skawinie jest też świetną atrakcją dla dzieci. Z dostępnych u nas modeli śmiało mogą korzystać nawet dzieci od 8. roku życia. Oferowane przez nas pojazdy są dostosowane do masy ciała oraz do wzrostu dzieci. Co więcej, posiadamy również pojazdy z opcją rodzinną, wśród których warto wspomnieć chociażby o gokartach dwuosobowych TANDEM. W takim wózku rodzice mogą poruszać się z dziećmi, co zapewni maluchowi większe bezpieczeństwo i pozwoli mu na dobre zapoznanie się z gokartem. Na gokarty dwuosobowe możesz wybrać się nawet z czterolatkiem!

Szkoła kartingowa obok Krakowa

Warto zapisać dziecko do szkółki kartingowej. Tam będzie miało okazję poznać rówieśników zainteresowanych podobnymi pasjami, a dodatkowo poćwiczy swoje umiejętności fizyczne. Gokarty oraz pitbike stymulują rozwój motoryki dużej i refleksu, co u kilkulatków ma bardzo duże znaczenie. W połączeniu z dużą dawką emocji gokarty mogą uczyć poprzez zabawę. To też świetna opcja dla osób, które są bardzo zainteresowane pojazdami dwu- oraz czterokołowymi, ale ze względu  na swój wiek nie mogą jeszcze dosiadać konkretnego motocyklu. Wiemy, że wśród dzieci nie brak zagorzałych fanów motorsportu. Nasza szkóła kartingowa w Skawinie została stworzona właśnie z myślą o nich! Dzieci przez cały czas pozostają pod okiem doświadczonego trenera, który nauczy ich najważniejszych zasad bezpieczeństwa oraz pokaże, jak wygląda rywalizacja fair play. Przyswojone zasady z pewnością przydadzą się maluchowi w jego dalszym życiu – zwłaszcza, gdy zamierza kontynuować swoją przygodę z kartingiem i innymi dyscyplinami sportu. Po zakończeniu zajęć w szkółce kartingowej dla dzieci Twoja pociecha będzie już wiedzieć wszystko o prawidłowej postawie podczas prowadzenia gokartu, weźmie udział w zawodach z rówieśnikami oraz zdobędzie umiejętności kartingowe „od podstaw”. Taka szkoła to znakomita atrakcja dla dzieci w różnym wieku. Na regularne zajęcia uczęszczają do nas dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Gokarty – wyjątkowe promocje

Nasza firma wyróżnia się przyjazną polityką firmy, dlatego dbamy o liczne rabaty dla klientów. Dostępne promocje dotyczą konkretnych dni tygodnia, dlatego zachęcamy do zapoznania się z cennikiem. O różnych rabatach informujemy także za pośrednictwem naszej strony na Facebooku. Warto więc obserwować fanpage „SKW Racing Park”, by wykorzystać w pełni możliwości toru gokartowego obok Krakowa. 

Wybierasz się pierwszy raz na gokarty w Skawinie i nie wiesz, od czego zacząć? Polecamy Ci nasz pakiet Starter. W ramach oferty będziesz mógł wykonać dwa ośmiominutowe przejazdy gokartami, a dodatkowo otrzymasz kominiarkę i kartę kierowcy. Jeśli uznasz, że jazda gokartami jest dla Ciebie, możesz wykupić karnet, który pozwoli Ci zaoszczędzić na przyszłych przejazdach. Aktualnie oferujemy karnety na 5, 10, 15, 20, 30 oraz 50 przejazdów – te ostatnie polecamy zwłaszcza dla rodzin lub większych grup. Karnety umożliwiają poznanie pełnej możliwości gokartów. A jeśli nigdy nie jeździłeś na tych pojazdach i to powstrzymuje Cię przed wybraniem się na tor gokartowy w Skawinie, to polecamy zapisać się na indywidualne lekcje jazdy na gokartach. Nasi wykwalifikowani instruktorzy nauczą Cię podstaw – w zaledwie 60 minut jesteś w stanie zrozumieć podstawy i rozpocząć swoją kartingową przygodę. Zachęcamy do umówienia się na zajęcia indywidualne. Jednocześnie przypominamy o tym, że w przypadku zajęć dla jednej osoby obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu. Z tego względu warto poinformować nas wcześniej o chęci wzięcia udziału w lekcjach poprzez formularz kontaktowy.

Lekcje jazdy na pitbike – Skawina

Co ważne, prowadzimy lekcje indywidualne nie tylko dla osób zainteresowanych jazdą gokartami, ale także tych, które chciałyby spróbować swoich sił podczas prowadzenia pitbike. To niewielkie motocykle przeznaczone do przemieszczania się po przeznaczonym do tego torze wyścigowym. Pitbike cieszą się dużą popularnością z uwagi na to, że choć są lekkimi motocyklami, to pozwalają osiągać zawrotne prędkości i cieszyć się wspólną zabawą podczas wyścigów. Dostępne w SKW Racing Park pitbike dostosowane są do możliwości dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Zróżnicowana oferta gwarantuje, że na naszym torze gokartowym w Skawinie cała rodzina będzie mogła bawić się doskonale. 

Co ważne, nasze usługi kierujemy nie tylko do osób, które są zainteresowane wypożyczeniem pitbike, ale także do tych, które posiadają swój pojazd i szukają toru do wypożyczenia. Nasze tory kartingowe obok Krakowa można wynajmować na wyłączność, warto jednak poinformować nas o tym wcześniej, ponieważ dzięki temu będziemy mogli przygotować dla Was odpowiednią przestrzeń. 

A jeśli szukasz zajęć dla swoich rozbrykanych pociech, to zapraszamy do naszej Szkółki Pitbike. Należą do niej nawet kilkuletnie dzieci. Szkółka motocyklowa pitbike w Skawinie to miejsce, w którym dzieci  mogą zarówno uczyć się jazdy na motocyklach od podstaw, jak i trenować umiejętności, by z czasem wziąć udział w zawodach. Oferujemy różnorodny program nauczania dla naszych podopiecznych. Regularnie otwieramy zapisy do nowych grup – zainteresowanie jest duże, więc warto podpytać o wolne terminy z wyprzedzeniem.

Dlaczego warto postawić na pitbike? Ponieważ te lekkie i ekonomiczne motocykle, stworzone z myślą o ściganiu się na torze są niezwykle łatwe w obsłudze. Z tego względu doskonale radzą sobie z nimi dzieci, ale gwarantujemy, że i dorośli będą doskonale bawić się podczas obsługi tych pojazdów.  Prowadzenie pitbike’ów jest znacznie łatwiejsze niż prowadzenie ciężkich jednośladów, dlatego opanowanie nauki jazdy tymi pojazdami nie zajmie wiele czasu. A później pozostanie już tylko zabawa! Co ważne, pitbike’ami można śmiało jeździć zarówno po zewnętrznych, jak i wewnętrznych torach. My zapraszamy na tor gokartowy obok Krakowa, w Skawinie. Nasz tor jest dostępny przez cały rok i z tego względu możecie szkolić swoje umiejętności, pobijać rekordy oraz spotykać się na wyścigi ze znajomymi przez cały czas. Zapraszamy do nas całe rodziny – jeśli Twoje dzieci mają niespożytą energię i chcesz zająć je czymś przyjemnym, to nie znajdziesz nic lepszego. W SKW Racing Park honorujemy kartę dużej rodziny, dlatego rodziny 5+ mogą liczyć u nas na dodatkowe rabaty. To dobra wiadomość dla osób zainteresowanych zakupem karnetów – skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej! 

Tor gokartowy na wyłączność – jak wynająć?

Chcesz spędzić popołudnie w towarzystwie przyjaciół? Zależy Ci na tym, by wynająć tor gokartowy w Skawinie na wyłączność? Żaden problem! Napisz do nas, a my zajmiemy się resztą. Tor wynajmujemy dla grup powyżej 5 gokartów. Dzięki temu będziecie mogli do woli korzystać ze wspólnej zabawy i nacieszyć się własnym towarzystwem. A nic tak nie wzmacnia relacji jak przyjazna rywalizacja! Polecamy nasz tor kartingowy również na przyjęcia urodzinowe. Dzieci uwielbiają spędzać tutaj czas, dlatego jesteśmy przekonani, że aktywne kinderparty na torze gokartowym z pewnością przypadnie im do gustu. Oferujemy do tego możliwość zapewnienia cateringu dostosowanego do uroczystości. Możemy zamówić m.in. tort tematyczny, który pozwoli uzupełnić dzieciom zapas cukru, a przy tym będzie miłym dodatkiem do przyjęcia urodzinowego. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o organizacji eventu na torze gokartowym obok Krakowa, to zachęcamy do kontaktu. Nasza obsługa chętnie odpowie na wszystkie pytania i przygotuje ciekawą ofertę. Warto również zajrzeć na nasz fanpage na Facebooku – regularnie informujemy tam o nowościach związanych z SKW Racing Park.