Szkółka PitBikes

Razem we współpracy z ośrodkiem szkoleniowym „Katanka- Doskonalenie motocyklowych technik jazdy” prowadzimy szkółkę PitBikes przeznaczoną dla dzieci w wieku już od 6 lat (Twoje dziecko jest młodsze? Skontaktuj się z nami!).
Oferta skierowana jest dla dzieci na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli wahasz się czy Twoje dziecko da sobie radę w jeździe na pitbike’u zapraszamy Cię do nas na pierwsze zajęcia! Treningi odbywają się raz w tygodniu a biorąc w nich udział gwarantujemy Ci progres umiejętności Twojego dziecka z zachowaniem maksymalnych środków bezpieczeństwa.
Zajęcia prowadzi niezawodny duet Instruktorek: Monika Jaworska i Magdalena Stankiewicz, które dzięki indywidualnemu podejściu do każdego dziecka i „zaraźliwej” pasji, jaką jest dla nich motosport, tworzą na zajęciach niepowtarzalną atmosferę – a to sprawi, że Twoje dziecko już nie będzie mogło się doczekać kolejnego treningu!
Chcesz uzyskać więcej informacji, masz jakieś pytania? Na wszystkie zapytania odpowiemy drogą mailową (biuro@skw-racingpark.pl), telefoniczną (+48513827301) lub osobiście w naszej siedzibie w Skawinie 🙂