FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o tym co słychać na SKW Racing Park!

1. JAKI JEST LIMIT WIEKOWY?

Na torze gokartowym nie mamy limitu wiekowego. Wymagany jest wzrost min. 130 cm. W kwestii pitbike’ów minimalny wiek to 14 lat. Jeśli Twoje dziecko jest młodsze, ale posiada już doświadczenie w jeździe motocyklem- skontaktuj się z nami!

 

2. CHCĘ PRZYJŚĆ PIERWSZY RAZ. CZY MUSZĘ DOKONAĆ REZERWACJI?

Rezerwacja toru gokartowego nie jest wymagana. Przy pierwszej wizycie należy się zarejestrować w systemie, by otrzymać obowiązkową kartę kierowcy (w cenie 10 zł). Karta jest ważna bezterminowo, a zbierane na nią punkty można wymieniać na nagrody (m. in. darmowy przejazd). Należy pamiętać o obowiązku posiadania kominiarki, którą można również zakupić na miejscu w cenie 10 zł.

 

3. CZY MOGĘ ZAREZERWOWAĆ TOR NA WYŁĄCZNOŚĆ?

Tak, rezerwacja toru gokartowego na wyłączność jest możliwa. Skontaktuj się z obsługą naszego toru gokartowego w Skawinie pod numerem telefonu +48 513 827 301 lub mailowo pod adresem biuro@skw-racingpark.pl

 

4. CZY W OFERCIE POSIADACIE SZKÓŁKĘ KARTINGOWĄ?

Tor gokartowy SKW Racing Park zapewnia lekcje indywidualne z Instruktorem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych (w cenie 250 zł/h). Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo szkółkę kartingową dla dzieci o wzroście min. 130 cm. Dla młodszych dzieci przygotowujemy ofertę szkółki w II. półroczu 2018 roku. Prosimy śledzić naszą stronę na bieżąco.

 

5. CZY W OFERCIE POSIADACIE SZKÓŁKĘ JAZDY NA PITBIKE?

Tak, SKW Racing Park to również miejsce dla uczących się jazdy na pitbike, dlatego w naszej ofercie posiadamy bogatą ofertę szkoleń dla dzieci, nastolatków, dorosłych, jak również organizujemy szkolenia tylko dla kobiet! Więcej szczegółów uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 513 827 301 lub pod adresem mailowym biuro@skw-racingpark.pl

 

6. KIEDY MOŻNA JEŹDZIĆ NA PITBIKE’U?

Jazdy treningowe na pitbike’ach organizowane są cyklicznie w każdą środę od 21:00 do 23:00. Cena za 1h jazdy to 140 zł, a
za 2h jazdy- 260 zł. Dla grup liczących min. 3 osoby istnieje możliwość ustalenia dodatkowego terminu. 

Dodatkowo codziennie umożliwiamy wynajem pitbike’a na pojedyncze sesje trwające 30 minut (koszt: 70 zł). W celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu.

 

7. JAK MOGĘ WYNAJĄĆ PITBIKE’A?

Prowadzimy wynajem Pitbike’ów na godzinne lub 30-minutowe sesje według harmonogramu (punkt 6). W celu rezerwacji prosimy o kontakt z Obsługą toru gokartowego pod numerem telefonu +48 513 827 301. Szczegółowe ceny znajdują się w zakładce CENNIK.

 

8. JAKIE WYMOGI MUSZĘ SPEŁNIĆ, ABY WYNAJĄĆ PITBIKE’A?

Po pierwsze: doświadczenie w jeździe motocyklowej nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy. Po drugie: wymagany jest strój ochronny (tekstylny lub skórzany), kask, zbroja (ochraniacz górnej partii ciała, tj. pleców, barków i łokci), nakolanniki, wysokie buty motocyklowe i rękawice motocyklowe.

 

9. CZY POSIADACIE WYPOŻYCZALNIĘ STROJÓW?

Wypożyczamy odpłatnie zbroję motocyklową, nakolanniki, kask oraz rękawice motocyklowe. Pozostałe elementy stroju (tj. buty motocyklowe, kurtka i spodnie) należy zapewnić we własnym zakresie.

 

10. ZAPOMNIAŁEM KASKU/KOMINIARKI.

Nieodpłatnie wypożyczamy kaski (w rozmiarach od XS do XL). Obowiązkowa jest kominiarka, którą możesz zakupić na miejscu.