FAQ

Najczęściej zadawane pytania

1. JAKI JEST LIMIT WIEKOWY?

Samodzielnie można prowadizć gokart po ukończeniu 8 lat. Do samodzielnej jazdy gokartem 5,5KM wymagany jest również wzrost minimum 120 cm, natomiast do jazdy gokartem 9KM wymagany jest wzrost min. 135 cm. Mniejsze dzieci(od 4 roku życia) mogą cieszyć się jazdą w tandemie jako pasażer.

Minimalny wiek do jazdy Pitbike’m to 14 lat. Jeśli Twoje dziecko jest młodsze, ale posiada już doświadczenie w jeździe motocyklem- skontaktuj się z nami!

2. CZY MUSZĘ DOKONAĆ REZERWACJI?

Rezerwacja toru gokartowego nie jest wymagana, natomiast zalecamy jej dokonać aby mieć pewność, że tor w czasie wizyty nie będzie zajęty. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 513 827 301, mailowo: rezerwacje@skw-racingpark.pl lub bezpośrednio na naszej stronie pod adresem https://skw-racingpark.pl/zarezerwuj/

3. CHCĘ PRZYJŚĆ PIERWSZY RAZ-jakie są wymagania?

Przy pierwszej wizycie należy się zarejestrować w systemie, by otrzymać obowiązkową kartę kierowcy (w cenie 10 zł). Karta jest ważna bezterminowo, a zbierane na nią punkty można wymieniać na nagrody (m. in. darmowy przejazd). Należy pamiętać o obowiązku posiadania kominiarki, którą można również zakupić na miejscu w cenie 10 zł.

4. CZY MOGĘ ZAREZERWOWAĆ TOR NA WYŁĄCZNOŚĆ?

Tak, rezerwacja toru gokartowego na wyłączność jest możliwa. Skontaktuj się nami pod numerem telefonu +48 513 827 301 lub mailowo: rezerwacje@skw-racingpark.pl. Rezerwacja jest też możliwa na naszej stronie pod adresem https://skw-racingpark.pl/zarezerwuj/

5. CZY organizujecie eventy takiej jak wieczór kawalerski/panieński, urodziny dla dzieci?

Tak, oczywiście. Takie rezerwacje wyceniamy indywidualnie. Prześlij nam bliższe szczegóły mailem, a przedstawimy Ci korzystną ofertę na każdą okazję. Napisz do nas: rezerwacje@skw-racingpark.pl. Informacji w tym zakresie udzielamy również telefonicznie pod numerem +48 513 827 301.

6. CZY W OFERCIE POSIADACIE SZKÓŁKĘ KARTINGOWĄ?

Tor gokartowy SKW Racing Park zapewnia lekcje indywidualne z Instruktorem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych (w cenie 250 zł/h). Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo szkółkę kartingową dla dzieci od 8 roku życia o wzroście min. 120 cm. Bliższe informacje dostępne są pod numerem +48 513 827 301 lub mailowo: rezerwacje@skw-racingpark.pl.

7. CZY W OFERCIE POSIADACIE SZKÓŁKĘ JAZDY NA PITBIKE?

Tak, SKW Racing Park to również miejsce dla uczących się jazdy na pitbike, dlatego w naszej ofercie posiadamy bogatą ofertę szkoleń dla dzieci, nastolatków, dorosłych, jak również organizujemy szkolenia tylko dla kobiet! Więcej szczegółów uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 513 827 301 lub pod adresem mailowym rezerwacje@skw-racingpark.pl.

8. KIEDY MOŻNA JEŹDZIĆ NA PITBIKE’U?

Jazdy treningowe na pitbike’ach organizowane są cyklicznie w każdą środę od 20:00 do 22:00 oraz piątek o godz. 19:00. Cena za 1h jazdy to 140 zł, a za 2h jazdy- 250 zł. Dla grup liczących min. 3 osoby istnieje możliwość ustalenia dodatkowego terminu.

Dodatkowo codziennie umożliwiamy wynajem pitbike’a na pojedyncze sesje trwające 30 minut (koszt: 70 zł). W celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 513-827-301, mailowo: rezerwacje@skw-racingpark.pl lub bezpośrednio na naszej stronie pod adresem https://skw-racingpark.pl/zarezerwuj/

9. JAK MOGĘ WYNAJĄĆ PITBIKE’A?

Prowadzimy wynajem Pitbike’ów na godzinne lub 30-minutowe sesje według harmonogramu (punkt 6). W celu rezerwacji prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu +48 513 827 301 lub mailowo: rezerwacje@skw-racingpark.pl. Rezerwacja jest też możliwa na naszej stronie pod adresem https://skw-racingpark.pl/zarezerwuj/

10. JAKIE WYMOGI MUSZĘ SPEŁNIĆ, ABY WYNAJĄĆ PITBIKE’A?

Po pierwsze: doświadczenie w jeździe motocyklowej nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy.

Po drugie: wymagany jest strój ochronny (tekstylny lub skórzany), kask, zbroja (ochraniacz górnej partii ciała, tj. pleców, barków i łokci), nakolanniki, wysokie buty motocyklowe i rękawice motocyklowe.

11. CZY POSIADACIE WYPOŻYCZALNIĘ STROJÓW?

Wypożyczamy odpłatnie zbroję motocyklową, nakolanniki, kask oraz rękawice motocyklowe. Pozostałe elementy stroju (tj. buty motocyklowe, kurtka i spodnie) należy zapewnić we własnym zakresie.

12. ZAPOMNIAŁEM KASKU/KOMINIARKI.

Nieodpłatnie wypożyczamy kaski (w rozmiarach od XS do XL). Obowiązkowa jest kominiarka, którą możesz zakupić na miejscu.