Dostępność torów kartingowych w Polsce jest bardzo duża. Kraków również posiada tor kartingowy, „SKW Racing Park – tor gokartowy Kraków” rozpoczął swoją działalność 9 lipca 2017 roku i od początku mieści się dokładnie w podkrakowskiej Skawinie.

Krótka historia kartingu

Jazda na torze gokartowym to nie tylko świetna zabawa. To również dyscyplina sportu. Pierwsze zawody kartingowe odbyły się w USA w 1959 roku, zaś w Polsce w 1960 w Częstochowie. Rok 1961 przyniósł pierwsze mistrzostwa świata w tej dyscyplinie, a 1968 mistrzostwa Europy. W 1962 roku powołano Międzynarodową Komisję Kartingową.

Tor kartingowy – dla kogo?

W zależności od dostosowania toru i sprzętu na torach kartingowych mogą ścigać się nawet kilkuletnie dzieci. Tor kartingowy w okolicach Krakowa SKW Racing Park nie ma ograniczeń wiekowych. Warunkiem jest aby osoba jeżdżąca gokartem miała minimum 130 cm wzrostu. Jest to rozrywka dla każdego. Zarówno dzieci, jak i dorośli, mężczyźni oraz kobiety, zawodowcy i amatorzy – zapewniamy rozrywkę każdemu!

Gokarty to świetna rozrywka

Jazda gokartem to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Na torze gokartowym możesz zorganizować również imprezę dla rodziny, przyjaciół czy pracowników. Dla wszystkich jest to zawsze niezapomniana zabawa z nutką adrenaliny.

Nie spędzaj kolejnego popołudnia siedząc w domu lub przed komputerem. Wybierz się do SKW Racing Park toru gokartowego w Skawinie i ciesz się wspaniałą zabawą i niezapomnianymi wrażeniami.